Ooit heette het park het Timorpark. En ooit veranderde die naam, waarschijnlijk na de Tweede Wereldoorlog, in Churchillpark. (lees meer)
De meerderheid
Ooit heette het park het Timorpark. En ooit veranderde die naam, waarschijnlijk na de Tweede Wereldoorlog, in Churchillpark. (lees meer)

Op de fiets
De humor ligt op straat, zeggen ze... (lees meer)

En toch wordt het lente

Jarige zoon
Zesendertig jaar is het alweer geleden dat hij geboren werd. Op een zondag, aan het eind van de middag.
't Leverde z'n vader bijna een bekeuring op, omdat hij z'n auto op een verkeerde plek had geparkeerd bij 't ziekenhuis. Maar gelukkig waren de dienders gevoelig voor 't argument: ik heb een zoon gekregen!! Waarbij hij wijselijk niet vertelde dat hij al meer zoons had.
(lees meer)
Een (nog steeds) jarig meisje

De sneeuwstorm van 1979
Was ik het toch nog bijna vergeten... Die sneeuwstorm van dertig jaar geleden. En dat terwijl Arnold de dia's ervan al voor me gescand had.
(lees meer)
Citaat 2

Vier jaar!

Vandaag is ze vier jaar geworden. Geboren tijdens een sneeuwstorm, op verzoek van haar moeder, die slechte herinneringen had aan de geboorte van haar oudste broer bij tropische temperaturen.
(lees meer)
Wonen aan...

Koffie in het zonnetje

Nooit geweten!

Een kind van deze tijd

Een beetje Calvinist
Soms overkomt het je, dat een dag totaal anders verloopt dan je het had gepland. Zo'n dag had ik gisteren. (lees meer)

't Zonnetje

Taal
Soms snap ik er echt helemaal niets meer van als ik iets hoor of lees over jongeren die de Bijbel niet meer kunnen lezen omdat de taal te moeilijk voor ze is. Alle reden dus om opnieuw aan het vertalen te slaan om, naast de de allernieuwste Bijbelvertaling , nu een speciale vertaling te maken voor jongeren, die wel door hen gelezen kan worden omdat hij wordt vertaald op leesniveau B1. (lees meer)

Glad en nat

Woest

In het archief
Zoek
Recente Reacties
Links
Stuff
default -