back to weblogDom dom dom


Nooit voordat iets voorbij is, al zeggen dat het meevalt...

Zo zei ik zaterdag dat MJ's nachtdiensten me 100% meevielen. Dom dom dom. Die laatste nacht werd ik rond 2 uur wakker, hartstikke beroerd, snot droop over m'n gezicht en compleet traanverkouden. Toen ik eindelijk weer een beetje sliep (paar uur later) kwam Nika voor voeding en terwijl ik haar lag te voeden begon Roan te roepen en hield pas op toen ik bij hem stond.
Erg slecht geslapen dus die nacht.

Overdag voelde ik me behoorlijk belabberd. Stoot ik vervolgens mijn teen tegen een kinderstoel, waardoor m'n teen gekneusd was en brandde ik mijn hand aan de oven. Die plek ziet er echt naar uit en volgens MJ heb ik het door goed te koelen van een tweedegraads teruggebracht naar een eerstegraads brandwond.

Ik zeg dus nooooooit meer van te voren dat me iets meevalt.

Maar over het geheel genomen zijn MJ's nachtdiensten me best meegevallen. Tuurlijk is het 's nachts zwaar omdat ik er nu in m'n eentje voorsta elke keer dat Roan roept (wat gemiddeld genomen 3x per nacht is) en ik slaap gewoon slechter als MJ er niet is. Maar het ging in principe prima. MJ heeft overdag ook geen last gehad van de kids die druk aan het spelen waren en van elke keer dat ik Nika moest verschonen.

Toch ben ik blij dat ze nu weer eventjes voorbij zijn en dat Mark-Jörg de komende week lekker vrij is. We hebben genoeg dingetjes te doen deze week en het is ook gewoon gezellig dat MJ er in ieder geval tot donderdag de hele dag is.

Wat ben je ook een pechvogel!!
Maar gelukkig dat Mark-Jörg nu een week heeft om bij te komen en dat jullie samen kunnen genieten van de kinderen.
(En samen boos zijn als ze moeten worden opgevoed) ;-)
(Oh nee, dat hoeven die van jullie niet, het zijn zulke engeltjes :-P )

Toffe tante Marjolein - 22 Januari '08 - 07:51

Hé uh!! We gaan niet bijgelovig worden hé! Zoiets komt écht niet doordat je gezegd had dat het meegevallen was. Maar... 't kan wel door bijgelovigheid komen!! :-P

Geniet van de vrije dagen, en van elkaar. En vergeet niet vooral veel foto's te maken!! (angel)

Mama-Omi () (link) - 22 Januari '08 - 12:57


Naam:  
Persoonlijke info onthouden?

Email:
URL:
Reactie:Emoticons

Laat zien dat je van vlees en bloed bent; vul even de vraag in en dan kan je reactie geplaatst worden
Wat zijn de laatste twee letters van het alfabet?


  ( Register your username / Log in )

Kattenbel: Ja, stuur mij email als iemand anders reageert.  



Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of email-adres in te typen.

Zoek!

Linkdump

+ 52 - 57 | § Eten

Wij eten vandaag aardappels met witlof en hamburgers of kipburgers.
Of, als Mark-Jörg op tijd naar huis kan komen en ik hem zo gek kan krijgen, chinees :-D
Heb echt geen zin om te koken ;-)

Wat eten jullie?


+ 52 - 47 | § heet

De buitenthermometer geeft aan dat het nu (vrijdag om half 2) 46 graden is....

(Lees meer)


+ 61 - 58 | § Eten

Wij hebben vandaag tomaten/groentesoep met stokbrood en kruidenboter gegeten.

Wat hebben jullie gegeten?


+ 65 - 49 | § Hobby's

Ik ben gek op hobby's. Ik heb er dan ook heel veel ;-) (Lees meer)


+ 49 - 59 | § Emoties

Soms, als je foto's van de jongste aan het nemen bent, willen de oudste 2 ook graag op de foto. Over het algemeen teken ze dan hun tong uit of trekken een ander raar gezicht.

Maar deze keer vroeg ik ze om bepaalde emoties uit te beelden...

(Lees meer)


+ 184 - 58 | § Breastfed babe

Nika is breastfed babe van de maand!!!

Kijk maar op ikgeefborstvoeding :-D


+ 66 - 53 | § Appeltaartbrood

Zoals jullie misschien wel weten hebben wij een broodbakmachine. Die gebruiken wij echter momenteel niet (geen tijd voor). (Lees meer)


+ 66 - 64 | § Voedingskussen

Kijk hier eens!!!
Helemaal van mij! Helemaal zelf gemaakt!!
Trots!!!!


+ 62 - 68 | § Traumacentrum

Maandag MJ in traumacentrum! Voorlopig de laatste keer.


+ 55 - 60 | § Dom dom dom

Nooit voordat iets voorbij is, al zeggen dat het meevalt... (Lees meer)